Plastik Sanayi

1. Co-Ekstrüzyon Plastik Levha Üretimi
Toplam 9 adet co-extrüzyon plastik levha hattında 4500 kg/h kapasite ile 0.2-8 mm kalınlıkta maksimum 220 cm genişlikte PS-PE-PP-ABS-PMA+ABS'den çeşitli desen, renk ve ölçülerde parlak veya mat olmak üzere günlük 108 ton, aylık 2,160 ton, yıllık yaklaşık 25,000 ton kapasite ile üretim yapılabilmektedir.

Özel renk ve desen içeren siparişler AR-GE departmanımızca değerlendirilip üretime alınmaktadır.

Çift renkli,laminasyonlu co-extrüzyon plastik levha üretiminde 30 yıllık tecrübemiz ve kalitemiz sektörde LİDER konumda olmamızın en büyük kanıtıdır.

2. Vakum Şekilleme


  • Çift yüzey ısıtma tekniği
  • Infrared seramik reziztanslar
  • Çok kalıplı üretim
  • ABS, PS, PP, co-polimer levhaların şekillendirilmesi
  • Yüksek emiş güçlü vakum pompaları


özelliklerindeki geniş makine parkımız sayesinde her ebat ve şekilde ürünü basabilmekteyiz. Kesim işlemleri 5 eksenli CNC robotlar tarafından yapılmaktadır. Twin sheet thermoforming tekniği ile 1200 mm x 2200 mm x 600 mm şekilleme yapılabilmektedir.

3. Plastik Enjeksiyon Baskı
Plastik enjeksiyon baskı, sıcaklık yardımı ile eritilmiş hammaddenin bir kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren üretim yöntemidir. Bu yöntemle 200 gr / 150 ton - 7000 gr / 1250 ton arası baskı yapan enjeksiyon baskı makinalarımızla banyo aksesuarları ve otomotiv sektörü ürünlerinin yanı sıra Türkiye'de ilk kez (enjeksiyon baskı) monoblok duş teknesi üretimi yapmaktayız.

         
   

Tüm Hakları Saklıdır. © 1983-2013